Fotowoltaika. Instalacje fotowoltaiczne.

Wrocław, dolnośląskie

 

Zastanawiasz się nad instalacją fotowoltaiczną?

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie inwestycji, nieodpłatnie wykonamy wizję lokalną i pomożemy Ci dobrać instalację optymalną do twoich potrzeb i możliwości finansowych. Wykonamy odpowiedni projekt oraz przedstawimy przewidywane uzyski oraz czas zwrotu inwestycji. Montujemy instalacje fotowoltaiczne w sposób estetyczny oraz możliwie nieinwazyjny zgodnie z możliwościami technicznymi i wytycznymi inwestora. Pomagamy również od strony formalnej zarówno w kontaktach z dostawcą energii jak i uzyskaniem dofinansowań. Nasze usługi oferujemy głównie na terenie dolnośląskich miast, takich jak Wrocław, Oława, Siechnice a także miejscowości z sąsiednich województw.

Fotowoltaika dla domu – jak działa i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Instalacje fotowoltaiczne już od dawna używane są przez małe, średnie oraz większe przedsiębiorstwa, lecz od niedawna zyskują również popularność jako główne źródło zasilające domy jednorodzinne. Nic w tym dziwnego, ponieważ fotowoltaika jest niezwykle korzystnym rozwiązaniem, zarówno z punktu finansowego, jak i długotrwałego oddziaływania na środowisko.

Systemy PV to kompleksowe instalacje, które umożliwiają pobieranie energii słonecznej, jej konwersję na prąd elektryczny oraz, w niektórych przypadkach, składowanie niewykorzystanej mocy, by była wykorzystana w późniejszym czasie. Za bezpośrednie pobieranie promieni słonecznych odpowiadają moduły fotowoltaiczne, które najczęściej montowane są na wysokich punktach budynku (takich jak dach) lub w oddzielonym miejscach zwanych farmami słonecznymi.

To, co wyróżnia opisywane instalacje fotowoltaiczne, pozwalającej uzyskiwać energię elektryczną to fakt, iż korzystamy z darmowego oraz praktycznie niewyczerpywalnego źródła, które dodatkowo jest niezwykle stabilne oraz przewidywalne. Eliminuje to również potrzebę używania paliw kopalnianych, których spaliny, nawet przy obecności nowoczesnych filtrów, w dużej ilości mogą znacznie zaszkodzić środowisku, pogłębiając niebezpieczny efekt cieplarniany. Fotowoltaika to również rozwiązanie, które pomoże nam znacznie obniżyć comiesięczny rachunek za prąd, wymagając od nas jedynie pokrycia kosztów początkowej inwestycji przeznaczonej na realizację oraz sprzęt.

Projektowanie instalacji fotowoltaicznych

Jeśli już wspomniane zostały realizacje – nasza firma zajmuje się kompleksowym ich przeprowadzaniem. Od początku do końca przeprowadzimy niezbędne kroki w kierunku montażu odpowiedniej konfiguracji systemu PV, zaczynając od fazy tworzenia projektu.

Tworząc projekt pod instalacje fotowoltaiczne, nasi eksperci biorą pod uwagę wiele czynników, które wpływają na późniejsze korzystanie z nowych produktów. Na początek ustalane jest optymalne miejsce, w którym znajdować się będą panele słoneczne. Muszą one być w stanie pobierać jak największą ilość promieni słonecznych, więc najczęściej jest to dach lub inne miejsce położone wysoko.

Fotowoltaika może zostać zamontowana po ustaleniu szczegółów oraz wybraniu odpowiednich komponentów systemu PV. Na tym etapie nasza doświadczona ekipa sprawnie i dokładnie wdroży niezbędne elementy, byś mógł w pełni cieszyć się z nowego nabytku i przyjaznemu środowisku kroku w stronę niższych rachunków.

fotowoltaika - instalacja na dachu

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I TELETECHNICZNYCH.

Voltage Adam Kwaśniewski

ul. Pogodna 4
55-010 Kotowice gm. Siechnice

email: biuro@voltage.net.pl
tel.: 503076376

—————————————

Dane rejestrowe:

ul. Chałupnicza 61/16
51-503 Wrocław

NIP: PL6422665624, REGON:  368733186
BDO: 000511273

Instalacja fotowoltaiczna w układzie poziomym