Klimatyzacja domowa i pompy ciepła

Montaż / Doradztwo
Wrocław, dolnośląskie

Jako przedsiębiorstwo działające w branży instalatorskiej od wielu lat, możemy zapewnić naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie i zadbać skutecznie o to, aby w Państwa domach oraz biurach panował optymalny mikroklimat, najodpowiedniejszy do codziennego funkcjonowania. Proponujemy nowoczesne, efektywne rozwiązania łączące wydajność oraz skuteczność działania, takie jak klimatyzacja domowa, pompy ciepła, a nawet pompa ciepła z klimatyzacją oraz ich montaż.

Klimatyzacja domowa – konieczność czy zbytek?

Klimatyzatory przez długi czas były domeną przestrzeni biurowych, a montaż takiego urządzenia w domu jednorodzinnym lub mieszkaniu w Polsce uważana była niemal za fanaberię. Obecnie jednak sytuacja znacząco się zmieniła i Klienci bardzo chętnie decydują się na to rozwiązanie. Klimatyzacja domowa pozwala na utrzymanie optymalnych temperatur latem, tworząc w pomieszczeniach przyjemnie chłodną oazę. Posiadają też opcję nawiewu podgrzanego powietrza, co w razie potrzeby jest doraźnym rozwiązaniem na chłodniejsze dni.

Pompy ciepła – system grzewczy przyjazny dla środowiska naturalnego

Ekologiczne i efektywne, pozyskujące energię ze źródeł odnawialnych – powietrza, wody lub gruntu. Pompy ciepła są rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska naturalnego i w ostatnich latach cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Montowane przez Voltage pompy ciepła świetnie sprawdzają się nie tylko w domach, ale również w obiektach biurowych czy przestrzeniach wykorzystywanych do prowadzenia działalności gospodarczej. To opcja pozwalająca na zmniejszenie kosztów stałych związanych z utrzymaniem obiektu.

Pełna kompatybilność

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, możemy zaoferować system łączący atuty obu tych rozwiązań. Pompa ciepła z klimatyzacją to nowoczesna instalacja, która jest w stanie w pełni zaspokoić potrzeby użytkowników danego obiektu pod względem panującej w pomieszczeniach temperatury. Efektywnie chłodząc lub ogrzewając, infrastruktura doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu, o czym przekonało się już wielu naszych Klientów. Podsumowując, pompa ciepła z klimatyzacją zapewnia optymalne warunki wewnątrz pomieszczeń domu przez cały rok. Korzyści z jej użytkowania znacznie przewyższają zalety stosowania pieców oraz klimatyzatorów.

Zapraszamy

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferowanych przez Voltage rozwiązań w zakresie montażu klimatyzacji domowej oraz pomp ciepła osoby z Wrocławia, Oławy, Siechnic oraz okolicznych miejscowości znajdujących się na terenie Dolnego Śląska.

Pompa ciepła i rekuperacja - klimatyzacja domowa

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I TELETECHNICZNYCH.

Voltage Adam Kwaśniewski

ul. Pogodna 4
55-010 Kotowice gm. Siechnice

email: biuro@voltage.net.pl
tel.: 503076376

—————————————

Dane rejestrowe:

ul. Chałupnicza 61/16
51-503 Wrocław

NIP: PL6422665624, REGON:  368733186
BDO: 000511273

Instalacja fotowoltaiczna w układzie poziomym