Klimatyzacja i pompy ciepła

Pompa ciepła i rekuperacja

Jako przedsiębiorstwo działające w branży instalatorskiej od wielu lat, możemy zapewnić naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie i zadbać skutecznie o to, aby w Państwa domach oraz biurach panował optymalny mikroklimat, najodpowiedniejszy do codziennego funkcjonowania. Proponujemy nowoczesne, efektywne rozwiązania łączące wydajność oraz skuteczność działania.

Klimatyzacja w domu – konieczność czy zbytek?

Klimatyzatory przez długi czas były domeną przestrzeni biurowych, a instalacja takiego urządzenia w domu jednorodzinnym lub mieszkaniu w Polsce uważana była niemal za fanaberię. Obecnie jednak sytuacja znacząco się zmieniła i Klienci bardzo chętnie decydują się na to rozwiązanie. Klimatyzacja pozwala na utrzymanie optymalnych temperatur latem, tworząc w pomieszczeniach przyjemnie chłodną oazę. Posiadają też opcję nawiewu podgrzanego powietrza, co w razie potrzeby jest doraźnym rozwiązaniem na chłodniejsze dni.

Pompy ciepła – system grzewczy przyjazny dla środowiska naturalnego

Ekologiczne i efektywne, pozyskujące energię ze źródeł odnawialnych – powietrza, wody lub gruntu. Pompy ciepła są rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska naturalnego i w ostatnich latach cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Montowane przez Voltage pompy ciepła świetnie sprawdzają się nie tylko w domach, ale również w obiektach biurowych czy przestrzeniach wykorzystywanych do prowadzenia działalności gospodarczej. To opcja pozwalająca na zmniejszenie kosztów stałych związanych z utrzymaniem obiektu.

Pełna kompatybilność

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom możemy zaoferować system łączący atuty obu tych rozwiązań. Pompy ciepła w połączeniu z klimatyzacją to nowoczesna instalacja, która jest w stanie w pełni zaspokoić potrzeby użytkowników danego obiektu pod względem panującej w pomieszczeniach temperatury. Efektywnie chłodząc lub ogrzewając, infrastruktura doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu, o czym przekonało się już wielu naszych Klientów.

Zapraszamy

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferowanych przez Voltage rozwiązań w zakresie klimatyzacji oraz pomp ciepła.