Sieci strukturalne

Sieci strukturalne, szafa rack

Prowadzisz małą, średnią lub dużą firmę i do realizacji codziennych zadań potrzebujesz niezawodnej sieci komputerowej?

Poszukujesz profesjonalnego wykonawcy, który kompleksowo zajmie się zainstalowaniem zupełnie nowej, wydajnej infrastruktury LAN/WAN w Twoim przedsiębiorstwie?

A może ze względu na dynamiczny rozwój branży musisz rozbudować już istniejący w budynku system i nie wiesz, od czego zacząć instalację?

Jeżeli na choć jedno z tych pytań odpowiedź jest twierdząca – koniecznie skontaktuj się z nami. Voltage to zespół fachowców z bogatym doświadczeniem oraz ekspertów z sektora elektrotechniki, dla których instalacja sieci komputerowej, strukturalnej kategorii 5e oraz 6 czy też światłowodowej nie będzie stanowiła żadnego wyzwania.

Instalacja infrastruktury sieciowej w firmie

Automatyzacja wielu obszarów pracy, konieczność sprawnego i bezpiecznego przesyłania danych oraz wszechobecna cyfryzacja. To wszystko sprawia, że obecnie trudno jest wyobrazić sobie funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw bez dostępu do światłowodu czy też stworzonych na ich potrzeby rozwiązań komputerowych z zakresu LAN i WAN. Działając na rynku od lat, dysponując wiedzą oraz doświadczeniem możemy dla naszych Klientów stworzyć dokładnie taką infrastrukturę, jaka doskonale poradzi sobie z codziennymi wyzwaniami:

  • zoptymalizowaną pod względem wydajności,
  • redundantną i bezpieczną, z systemowymi rozwiązaniami w zakresie ochrony zasobów,
  • wyposażoną w nowoczesne, zsynchronizowany ze sobą sprzęt,
  • w pełni skonfigurowaną przez naszych ekspertów i odpowiadającą potrzebom Klienta.
  • gotową do rozbudowy o kolejne stanowiska wyposażone w komputery i inne niezbędne urządzenia.

Instalacja sieci komputerowej – firma godna polecenia

Voltage jest przedsiębiorstwem priorytetowo traktującym każde realizowane zadanie, dlatego Klienci cenią sobie współpracę z nami. Wykonujemy sieci strukturalne kat. 5e, kat. 6 oraz światłowodowe, więc profesjonalnie dobierzemy i wykonamy sieć dopasowaną do Twoich potrzeb. Już na etapie projektowym dbamy o to, aby tworzona w Twojej firmie infrastruktura była odpowiednio zabezpieczona oraz wykazywała maksymalną wydajność. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I TELETECHNICZNYCH.

Voltage Adam Kwaśniewski

ul. Pogodna 4
55-010 Kotowice gm. Siechnice

email: biuro@voltage.net.pl
tel.: 503076376

—————————————

Dane rejestrowe:

ul. Chałupnicza 61/16
51-503 Wrocław

NIP: PL6422665624, REGON:  368733186
BDO: 000511273

Instalacja fotowoltaiczna w układzie poziomym